Vrácení zboží

Odstoupení od smlouvy u zboží zakoupeného na dálku

Kupující má právo zboží zakoupené na dálku vrátit a to bez udání důvodu. V případě řádného uplatnění tohoto práva převezme prodávající zboží zpět a bez zbytečného odkladu odešle příslušnou částku kupujícímu (bankovním převodem či složenkou) a to buď podle údajů uvedených při vrácení kupujícím nebo podle údajů uvedených v objednávce či při platbě. Zboží bude přijato zpět při naplnění následujících podmínek:

* zboží je možné vrátit nejpozději do 14 dní ode dne doručení kupujícímu

* k vracenému zboží musí být přiložena kopie prodejního dokladu, na níž zákazník potvrdí, že zboží převzal a požaduje jeho vrácení

* zboží musí být kompletní, nepoškozené a bez opotřebení, musí být přiložen návod byl-li ke zboží dodán

* zboží bylo vráceno v zásilce na dobírku. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout takto zaslané zboží

* ze satelitních přijímačů nesmí být sejmuty ochranné fólie z displejů bránící jejich poškrábání , zboží nesmí být poškrábané ani jinde na povrchu

Prodávající nepřebírá jakoukoliv odpovědnost za škody na zboží způsobené při přepravě k vracení a vyhrazuje si právo odmítnout poškozenou nebo otevřenou zásilku.

Z možnosti vrácení do 14 dnů jsou vyloučeny rozbalené dekódovací karty Skylink a Gital . Zasunutím do přijímače totiž dojde k aktivaci karty a začíná běžet zkušební doba 14 dnů , po jejímž skončení je karta provozovatelem zablokována .

Pokud bude vše v pořádku vrátíme Vám cenu zboží , bohužel již nikoliv cenu dopravného .Náklady spojené s vracením nese v plné výši kupující tzn. při vrácení peněz na účet jsou Vaše náklady 0 Kč, poslání peněz složenkou na adresu stojí 35 Kč. Žádné další storno poplatky již neúčtujeme .

POZNÁMKA: Abyste předešli zbytečným zklamáním z vlastností výrobku snažte se prosím zjistit co nejvíce podrobností o výrobku před jeho koupí - stačí hledat pomocí Google nebo Seznam.cz .Děkujeme za pochopení .